fbpx

Incidente në Podgoricë: Tifozët malazez përleshen ndërmjet vete (video)

Tre tifozë janë lënduar në prag të ndeshjes ndërmjet Malit të Zi dhe Anglisë (1:1) e cila u zhvillua në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror “Brazili 2014”.

Siç raporton “Vijesti”, në stadiumin në Podgoricë, 40 minuta para ndeshjes, janë përleshur dy grupe të tifozëve malazez.

Në këtë përleshje janë lënduar dy persona, kurse një tifoz anglez është lënduar para ndeshjes pas një zënke me një adhurues vendas.

Lajme të ngjashme

Back to top button