fbpx

Fluturim Shkup – Geteborg për 1690 denarë

Për shkak të kërkesës së madhe, kompania e fluturimeve Wizzair, vendosi që të hapë linjë të re të fluturimeve për në Suedi. Përveç linjave ekzistuese për në Malme dhe në Stokholm, tani do fillojë me punë edhe linja Shkup – Geteborg. Biletat do të shiten me çmim prej 1.690 denarësh për një drejtim me taksë të përfshirë për rezervimin, ndërsa udhëtarët e interesuar mund të fillojnë të bëjnë rezervime.

Nga Shkupi për në Geteborg do të fluturohet çdo të hënë dhe të premte, ndërsa fluturimi do të zgjasë 3 orë e 5 minuta. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button