fbpx

Në Kosovë bie borë! Shkaktohen aksidente

Dhjetëra aksidente trafiku kane ndodhur sot ne Kosove si pasoje e reshjeve te bores.
Qarkullimi neper rruge është vështirësuar, pavarësisht përpjekjeve te kompanive për pastrimin e tyre.

Policia rrugore është e pranishme në të gjitha rrugët magjistrale dhe po bënë përpjekje për të normalizuar rrjedhën e trafikut, transmeton Indeksonline.

Lajme të ngjashme

Back to top button