fbpx

Mot jo stabil, reshje shiu dhe vranët

Meteorologët parashikojnë edhe për sot mot me shi.

Temperaturat do të luhaten prej 8 deri më 18 gradë.

Edhe në Shkup, mot i ngjashëm me erë dhe reshje shiu, temperatura më e lartë e ditës do të ngjitet në 15 gradë./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button