fbpx

Britney Spears, përsëri në top-formë

Këngëtarja amerikane u fotografua me bikini gjatë një dite pushimi në Malibu, të hënën dhe duket se ka hequr kilogramët e tepërt.

31-vjeçarja kishte disa probleme të vogla pasi rrobat e banjës kishin tendencën të binin, kështu që u detyrua që t’i tërhiqte sipër herë pas here.

Lajme të ngjashme

Back to top button