fbpx

Tuna përjetoi emocione të shumta në ekranin e TV Klan

Këngëtarja Altuna Sejdiu, gjatë ditës së djeshme përjetoi emocione të shumta, në ekranin e Tv Klan.

Fillimisht e ftuar te ‘’E diela shqiptare’’, Tuna u përlot pas një filmimi që shfaqte prindërit e këngëtares në shtëpinë e saj ne Shkup. Ajo u emocionua, pasi pranoi se kishte kohë që nuk kishte qëndruar në atë shtëpi, si pasojë e udhëtimeve të shpeshta.

Ndërkohë, në mbrëmje, Tuna iu gëzua suksesit të Arilenës, mentore e së cilës është ne X Factor Albania.

Arilena arriti të plasohet në finale, bashkë me grupin Natyral dhe Aldon.

Ndërsa Kanita, talenti më i vogël i X Factor 2, u eliminua nga finalja e këtij edicioni. Dinjitoze dhe një fëmijë i jashtëzakonshëm, Kanita u mund nga Aldoja në Showdown. 

Lajme të ngjashme

Back to top button