fbpx

Përgatitni ombrellat, shi edhe sot e nesër

Në Maqedoni gjatë ditës së sotme do të mbajë mot me shi dhe erë të fuqishme.

Temperaturat minimale do të jenë 2-9 gradë Celsius, ndërsa më e larta e ditës do të jetë 18 gradë.

Në Shkup mot i ngjashëm, me shi dhe erë. Me temperatura prej 6-15 gradë Celsius.

Të mërkurën do të mbaj mot i ngjashëm me reshje lokale me temperaturë maksimale deri më 18 gradë.
Të enjten me mundësi për periudha dielli dhe temperaturë deri më 16 gradë.

Ditë të mbarë, rrini të qetë, dëgjoni: ABBA /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button