fbpx

Rita Ora në krahët e stilistit Karl Lagerfield

Rita Ora ishte e ftuar të performonte në Monako dhe për këtë arsye ajo vendosi që të paraqitej me një veshje Chanel të tipit “burlesque”. 

Rita gjatë performancës së saj në “Bal De La Rose Du Rocher” të Monakos është shoqëruar dhe është fotografuar edhe me stilistin e njohur Karl Lagerfeld.

Lajme të ngjashme

Back to top button