fbpx

Kryendeshja e javës mes Shkupit dhe Shkëndijës mbaroi pa fitues

Kryendeshja e javës së XVII-të u zhvillua në Çair ndërmjet Shkupit dhe Shkëndijës, ndeshje e cila mbaroi me rezultat 1-1, transmeton Portalb.mk.

Pjesa e parë e ndeshjes mbaroi pa gola, ndërsa në pjesën e dytë të parët në epërsi kaluan Shkëndija, për të barazuar pastaj në minutat e fundit Shkupi.

Shkupi – Shkëndija, foto nga Portalb.mk / Faton Curri
Shkupi – Shkëndija, foto nga Portalb.mk / Faton Curri

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button