fbpx

Arianit Hoxha: Lëvizja Besa fiton Tetovën dhe Zhelinën, mund të festojmë (VIDEO)

Arianit Hoxha nga Lëvizja Besa në një konferencë për mediat tha se me mbi 5500 fitojnë Tetovën, njofton Portalb.mk.

“Tetova dhe Zhelina mbeten me Lëvizjen Besa, kemi fituar. Reçica e Madhe dhe e Vogël, Xhepçishti, Poroj, Lisec, Brodec, Qendër Tetovë, kemi fitore bindëse. Mund të festojmë edhe pse ende nuk ka mbaruar numërimi” tha ai.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button