fbpx

Shqipëria lëkundet nga një tërmet me magnitudë të frikshme

Lëkundje tërmeti janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Shqipëri. Tërmeti është ndier në Tiranë.

Tërmeti ka qenë 2 kilometra në afërsi të Lezhës dhe ka magnitudë 5.0.

 

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button