Sadi Bexheti: Në Tetovë në rrethin e dytë shkon BDI dhe BESA

Në një paraqitje në TV 21, kandidati i PDSH-së në Tetovë, Sadi Bexheti tha se ai nuk ka fituar mjaftueshëm vota sa ka shpresuar, njofton Portalb.mk.

Sipas tij, ai ka fituar rreth 3000 vota. Ai tha se sipas informatave që i ka partia e tij, Tetovë në rrethin e dytë shkon BDI dhe BESA.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button