fbpx

Lëvizja Besa feston në Tetovë (VIDEO)

Lëvizja Besa ka fituar në disa vende që nga raundi i parë ndërsa në disa të tjera shkon në raundin e dytë. Kështu tha lideri i kësaj partie, Bilall Kasami nga kjo parti e cila feston në sheshin e Tetovës, njofton Portalb.mk.

“Në Tetovë do të fitojmë në rrethin e dytë, do t’i dyfishojmë votat. Do të jem kryetar i gjithë tetovarëve.” tha Kasami.

“Në Tetovë deri më tani na mungojnë vetëm 300 vota. Në Zhelinë shkojmë në rrethin e dytë. Në Bogovinë dhe Tearcë kemi rezultate shumë të mira.” tha Arianit Hoxha.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button