fbpx

Si lind dhe vdes dashuria?

“Dashuria lind prej oreksit, zgjat prej urisë e vdes prej ngopjes”

Alessandro Morandotti ishte një italian i cili merrej me mbledhjen e gjësendeve antike.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close