fbpx

Anëtari i Levicës me kërcënime ndaj aktivistit dhe gazetarit Saraçini

Ivan Jovanovski, anëtar i partisë Levica, e kërcënon gazetarin, aktivistin dhe anëtarin e CIVIL, Petrit Saraçini se i ka mbetur pak, nuk ka ku të fshihet, shkruan civilmedia.mk.

“Petrit oj vrima e zeza, ku do të futesh bre mi, edhe pak, edhe një çik, a e ke të qartë se s’do kesh ku të futesh. Por ani, zbrazu, lehtësoje veten, ani, edhe pak”, thuhet në kërcënimin e Jovanovskit.

Anëtari i Lrevicës, Jovanovski këtë kërcënim e dërgoi nëpërmjet një video mesazhi në Facebook në групin „përmes një video mesazhi për grupin në Facebook “Ministria e Akumulimit dhe Analizës” i cili u hap disa muaj më parë, dhe ku ka një seri postimesh dhe komentesh me fyerje, gjuhë urrejtjeje dhe kërcënime kundër Saraçinit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button