fbpx

Është gjetur kufoma e 53 vjeçarit në lumin Vardar

Të martën më 3 gusht, rreth orës 13.40 në SPB Tetovë është raportuar se në vendin e quajtur “Mburoja”, zona e Radiovcës së Tetovës, një kufomë njeriu është vërejtur në rrjedhën e lumit Vardar, njoftoi policia, transmeton Portalb.mk.

Pas identifikimit të tij nga familja, është identifikuar se bëhet fjalë për personin Z.R. (53) nga Tenov e Tetovës, i cili më parë kishte qenë i raportuar se ishte larguar nga shtëpia. Vendi i ngjarjes është inspektuar nga prokurori publik dhe një ekip nga SPB Tetovë dhe mjeku nga shërbimi urgjent mjekësor ka konstatuar vdekjen pa gjurmë të dhunës. Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i të ndjerit i është dorëzuar familjes.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button