fbpx

 RMV, humbi jetën 15-të vjeçari nga një aksident në komunikacion

Ndërroi jetë 15 vjeçari pas plagë të marra në aksidentin e komunikacionit, derisa ishte duke drejtuar një motot, transmeton Portalb.mk.

“Inspektim në vendin e ngjarjes ka kryer SPB-Shkup dhe prokurori publik, me urdhrin e të cilit, trupi është dërguar në obduksion, ndërsa vetura është dërguar në kontroll të vacant teknik”, raportojnë nga Policia, duke sqaruar që

tashmë i ndjeri ishte goditur nga një veturë “Renault” që po drejtohej nga 30 vjeçari nga Shkupi S.I.

Vdekjen në vendin e ngjarjes e ka konstatuar Ndihma urgjente mjekësore, sqarojnë nga Policia e Maqedonisë së Veriut, në lidhje me aksidentin në fshatin Marinë në Shkup.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button