fbpx

Njeriu guximtar nuk është ai që nuk ka frikë…

Njeriu guximtar nuk është ai që nuk ka frikë, por ai që frikën arrin ta kontrollojë.

Nelson Mandela, lider politika afrikano jugor dhe filantrop.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button