fbpx

Interi prezantoi logon e re

Klubi futbollistik italian i Serie A, Inter ka ndryshuar logon, transmeton Anadolu Agency (AA).

Logoja e re me ngjyrat zi, bardhë dhe kaltër u prezantua nëpërmjet llogarisë së klubit në rrjetet sociale.

Në logo inicialet “I” dhe “M” të emrit të klubit “Internazionale Milano” gjithashtu janë pjesë e logos së re.

Theksohet se logoja e re do të përdoret nga sezoni 2021-2022.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button