fbpx

Ndërroi jetë drejtori i shkollës fillore “Vasill Gllavinov” në Çair

Drejtori i shkollës fillore “Vasill Glavinov” në Çair të Shkupit, Qamuran Kuçi, ndërroi jetë, transmeton Portalb.mk. Raportohet që Kuqi ndërroi jetë nga komplikimet e shkaktuara nga virusi korona. 

“Me pikëllim dhe tronditje pranova lajmin për ndarjen nga jeta të mikut tim, njërit nga themeluesit e BDI-së, drejtorit të shkollës fillore “Vasill Gllavinov” dhe aktivistit tonë Qamuran Kuçi”, njoftoi kryetari i Çairit, Visar Ganiu.

Ganiu i shprehu ngushëllime familjarëve, kolegëve dhe miqve, duke e përkujtuar kontributin e tij.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button