fbpx

(Foto) Messi në Paris për Shën Valentinin

Mesa duket Lionel Messi dhe bashkëshortja e tij Antonela kanë vendosur ta kalojnë festën e Shën Valentinit në qytetin e “dashurisë” Paris.

Ylli argjetninas i Barcelonës është fotografuar rrugëve të kryeqytetit francez në shoqërinë e gruas së tij dhe djalit disa-muajsh Thiago.

Messi mbante në duar dhuratat e festës ndërsa Antonela kujdesej për foshnjën.

Çifti nuk ka qënë i shoqëruar nga rojet e sigurisë, teksa Messi shpeshherë vendsote në kokë kapuçin për tu mos u identifikuar nga kalimtarët e rastit.

Lajme të ngjashme

Back to top button