fbpx

Zëvendës kryeministri Dimitrov doli pozitiv me koronavirus

Zëvendës Kryeministri për Çështjet Evropiane Nikola Dimitrov është pozitiv me koronavirus. Ai e postoi këtë në profilin e tij në Facebook, transmeton REL.

“Isha duke u përgatitur për të vizituar Luksemburgun, por testi tregoi se unë tashmë kisha një “mysafir” të rrezikshëm. Le të vazhdojë të rritet pa e vërejtur shumë dhe të zhduket më shpejt. Kini kujdes nga njerëzit, të jeni të gjithë të shëndetshëm dhe të gjallë!”, shkruajti Zëvendës Kryeministri për Çështjet Evropiane në njoftimin e tij.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button