fbpx

Në Maqedoninë e Veriut u regjistrua tërmet prej 3 shkallëve

Në Maqedoninë e Veriut paradite është regjistruar tërmet me magnitudë 3 shkallë dhe thellësi 2 kilometra.

Raportohet që tërmeti ka ndodhur të dielën në orën 10:24:55, me epiqendrën rreth 7 kilometra nga qyteti i Kërçovës dhe rreth 74 kilometra nga Shkupi.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button