fbpx

RMV, 407 qytetarë janë gjobitur 407 për mosmbajtje të maskës (VIDEO)

Në të gjithë territorin e vendit tonë në 24 orët e fundit 407 qytetarë janë gjobitur për mosmbajtjen e maskës, njofton Portalb.

 

Nga Ministria e Punëve të Brendshme apelojnë deri te të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim mbrojtje nga virusi korona.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button