fbpx

Lumturia e jetës sate varet nga…

Lumturia e jetës sate varet nga cilësia e mendimeve që ke.

Mark Aureli, perandor dhe filozof romak.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close