fbpx

RMV, sot dhe nesër ndeshjet xhiros XII-të, garë ndërmjet Shkëndijës dhe Shkupit për kreun e tabelës

Në Ligën e parë të futbollit në Maqedoninë e Veriut në fundjavë do të zhvillohen ndeshjet e xhiros XII-të, ku do të kemi ndeshjen Shkëndija-Shkupi 1927, transmeton Portalb.mk.

Shkëndija dhe Shkupi, që gjenden në dy vendet e para të tabelës me dy pikë dallim, do të përballen nesër duke filluar nga ora 13:00.

Në përjashtim të ndeshjes Borec-Vardar që do të luhet sot prej orës 13:00, nesër do të luhen ndeshjet tjera në kohë të njejtë:

Rabotniçki – Makedonija Gj.P.

Sileks – Bellasica

Akademija Pandev – Pelister

Struga Trim&Lum – Renova

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button