fbpx

Konkurs për fotografinë më të mirë të Shkupit, ja si të konkuroni

Me datë 23 dhe 24 nëntor do të organizohet ngjarja Skopje Photo Week 2020 nga Angelovski Fotografija dhe Greg Moment nga Polanda. Në kuadër të kësaj ngjarje do të ketë konkurs për fotografinë më të mirë të Shkupit. Qëllimi i konkursit është shfaqja e qytetit nga aspektet më të ndryshme. Në këtë konkurs mund të aplikoni deri në 20 nëntor, ndërsa më shumë informacione mund të merrni duke klikuar këtu, shkruan META.mk, transmeton Portalb.mk.

Në këtë ngjarje do të ketë leksione nga fotograf profesional si dhe kinematograf, ngjarja do të realizohet online. Më shumë informacione merrni duke klikuar këtu.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button