fbpx

RMV, gjoba për 283 persona për mosmbajtje të maskës

Nga Ministria e Punëve të Brendshme njoftojnë se në gjithë territorin e shtetit gjatë 24 orëve të fundit janë shqiptuar 283 gjoba për mbajtje të maskës, njofton Portalb.

Nga MPB apelojnë deri te qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga ana e Qeverisë me qëllim ballafaqimin me Kovid-19.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button