fbpx

Dallimi mes opinionit dhe bindjes

“Opinioni është një ide që ju zotëroni. Bindja është një ide që ju zotëron”.

John Garland Pollard, avokat dhe politikan amerikan.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close