fbpx

Mot me diell dhe kryesisht ftohtë

Në Maqedoni në orët e hershme do të ketë paraqitje të ngricave, ndërsa gjatë ditës do të kemi diell, pasdite priten të reshura bore.

Temperaturat do të lëvizin prej -13 deri -4°C, ndërsa maksimalja e ditës do të arrij deri 6 °C.

Në Shkup dhe rrethinë do të kemi mot të ngjashëm me mundësi për reshje të dobëta bore gjatë pasdites. Temperatura e mëngjesit do të ulet në minus 6 ndërsa ajo e ditës deri 3 °C./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button