fbpx

Sonte dhe nesër ndeshjet e xhiros së 3-të në Ligën e Kampionëve

Ndeshjet e xhiros së tretë në Ligën e Kampionëve do të zhvillohen sonte dhe nesër. Ndeshjet e para sonte fillojnë në ora 18:55.

Në këtë orar zhvillohen katër ndeshje:

Lokomotiva M – Atletiko M

Shakhtar D – Borussia M

Në ora 21:00 sot do të zhvillohen ndeshjet tjera, në kuadër të grupit A, B, C dhe D:

Sazburg-Bayern M

Real Madrid-Inter

Porto – O. Marseille

Manchester C – Olympiacos

Atalanta – Liverpool

Midtjylland – Ajax

Nesër prej 18:55 do të zhvillohen dy ndeshje:

Zenit – Lazio

Istanbul B-Manchester U

Në ora 21:00 nesër do të zhvillohen ndeshjet tjera në kuadër të grupit E, F, G dhe H:

Chelsea – Rennes

Sevilla – Krasnodar

Clubb B- Borrusia D

Barcelona – Dinamo K

Ferencvaros – Juventus

Leipzig – PSG

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close