fbpx

Një tërmet i fuqishëm ka tronditur Turqinë (FOTO galeri)

Një tërmet i fuqishëm në Detin Egje ka tronditur Turqinë dhe Greqinë. Ministri i brendshëm i Turqisë tha se gjashtë ndërtesa në provincën perëndimore të Izmirit u shkatërruan, raporton AP. Guvernatori i Izmirit tha se nuk kishte asnjë informacion të menjëhershëm për viktima të mundshme.

Foto: Anadolu Agency
Foto: Anadolu Agency
Foto: Anadolu Agency
Foto: Anadolu Agency
Foto: Anadolu Agency
Foto: Anadolu Agency
Foto: Anadolu Agency
Foto: Anadolu Agency
Foto: Anadolu Agency
Foto: Anadolu Agency

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button