fbpx

Sot dhe nesër ndeshjet e xhiros së dytë në Ligën e Kampionëve

Me ndeshjen Lokomotiva M-Bayern dhe Shakhtar-Inter, filloi xhiro e dytë e Ligës së kampionëve. Bayerni në minutën e 13-të e zhbllokoi rezultatin përmes Goretzkas.

Përveç këtyre dy ndeshjeve, sonte duke filluar prej ora 21:00 do të luhen edhe gjashtë ndeshje tjera në grupin A, B, C dhe D:

Atletiko M-Salzburg

Borrusia M-Real Madrid

Porto-Olympiacos

Marseille-Manchester C

Nesër gjithashtu do të luhen edhe tetë ndeshje të tjera në kuadër të grupi E, F, G dhe H. Krasnodar-Chelsea dhe Istanbul B-PSG do të fillojnë në ora 18:55, ndërsa gjashtë ndeshje tjera do të fillojnë nga ora 21:00

Sevilla-Rennes

Borrusia D-Zenit

Club Brugge-Lazio

Ferencvaros-Dinamo K

Juventus – Barcelona

Manchester U-Leipzig

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button