fbpx

Vazhdojnë sonte ndeshjet tjera në Champions League

Ndeshjet e para në kuadër të grupit A, B, C dhe D në Ligën e Kampionëve për sezonin 2020/2021 do të luhen sonte.

Ndeshja Salzburg-Lokomotiva M dhe Real Madrid-Shakhtar do të fillojnë në ora 18:55, ndërsa në ora 21:00 do të fillojnë ndeshjet tjera si:

Bayern M-Atletico M

Inter – Borussia M

Manchester C – Porto

Olympiacos – Marseille

Dje në kohë të njëjtë kohë janë zhvilluar tetë ndeshje nga grupet tjera:

Chelsea – Sevilla 0:0

Rennes – Krasnodar 1:1

Zenit – Club Brugge 1:2

Lazio – Borussia D 3-1

Dynamo Kyiev – Juventus 0:2

Barcelona – Fenercvaros 5:1

PSG – Manchester U 1:2

Leipzig – Instanbul B 2:0

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close