fbpx

Një 10-vjeçar dhe një person tjetër humbën jetën nga një aksident në Trubarevë të Shkupit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Trubarevë të Shkupit. Sipas informacioneve të MPB-së një makinë e tipit BMV e cila jozyrtarisht ka qenë me shpejtësi të madhe ka goditur një motoçikletë, ndërsa vozitësi i motoçikletës ka ndërruar jetë në vendngjarje. Ndërkohë një fëmijë tjetër 10-vjeçar i cili ka qenë kalimtar rasti ka marrë lëndime të rënda dhe është në gjendje kritike dhe 

Në vendngjarje policia ka kryer ekspertizë. Dëshmitarët ngjarjen e përshkruajnë si të tmerrshme.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close