fbpx

U hodh shorti i Champions League, rikthehet dueli Ronaldo-Messi

Lionel Messi dhe Kristiano Ronaldo përsëri do të përballet në dy ndeshjet ndërmjet Juventusit dhe Barcelonës në kuadër të grupi H për Ligën e Kampionëve në sezonin 2020/21.

GRUPI A: Bayern Mynih, Atletico Madrid, Salzburg dhe Lokomotiv Moskë

GRUPI B: Real Madrid, Shakthar, Inter dhe Borusia Monchengladbach

GRUPI C: Porto, Manchester City, Olympiacos dhe Marseille

GRUPI D: Liverpool, Ajax, Atalanta, Midtjylland

GRUPI E: Sevilla, Chelsea, Krasnodar, Rennes

GRUPI F: Zenit, Dortmund, Lazio dhe Club Brugge 

GRUPI G: Juventus, Barcelona, Dinamo Kyiv dhe Ferencvaros

GRUPI H: PSG, Manchester United, Leipzig dhe Istanbul Basaksehir

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button