fbpx

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut. Do të fryjë një erë e fortë nga pjesa jugperëndimore e vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri më 14 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 18 deri më 26 gradë celsius.

Edhe nesër moti do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut.

 

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button