fbpx

RMV, U arrestua 22 vjeçari që e sulmoi një grua dhe ia mori arin

 Ministria e punëve të brendshme (MPB) në Maqedoninë e Veriut raportoi se ka arrestuar një person që kishte vjedhur dhe sulmuar një qytetare, transmeton Portalb.mk.

“Më 25 shtator 2020, rreth orës 14, u arrestua 22 vjeçari F.S. nga Shkupi, I cili para arrestimit, në kryqëzimin ndërmjet rrugës “Ho Shi Min” dhe “Llazo Drenkov”, kishte sulmuar M.L. dhe i vodhi një zinxhir ari”, raportojnë nga Policia.

Policia sqaroi se pas arrestimit, F.S. e ka pranuar krimin.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button