fbpx

Kryemadhi: Qëllimi i Rilindjes karrigia e pushtetit, kjo përfundon në 25 prill

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi sfidon hapur maxhorancën, ndërsa thekson se qëllimi i qeverisë është karrigia e pushtetit, që sipas saj përfundon në 25 prill, datën kur do të mbahen edhe zgjedhjet.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ Kryemadhi theksoi se rilindja nuk do t’ja dijë as si jetojnë dhe as çfarë nevojash kanë njerëzit, transmeton BalkanWeb.

“Rilindja nuk do t’ja dijë as si jetojnë dhe as çfarë nevojash kanë njerëzit. Qëllimi i saj është vetëm karrigia e pushtetit. Kjo përfundon në 25 prill 2021.”, shkruan Kryemadhi.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close