fbpx

Të harruar në Siri, protestë para kryeministrisë, familjarët: Ktheni fëmijët në shtëpi!

Para kryeministrisë janë mbledhur familjarët e Eva dhe Endrit Dumani që ndodhen në Siri, si dhe një grup qytetarët, transmeton OraNews.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button