fbpx

Nora Istrefi dhe Butrint Imeri sjellin “Dy zemra”

Këngëtarët Nora Istrefi dhe Butrint Imeri kanë lansuar projektin e tyre më të ri të quajtur “Dy zemra”.

Teksti është shkruar nga Butrint Imeri dhe reperi Gjiko. Ndërkaq video është punuar nga CINEGR8, transmeton Koha.net.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button