fbpx

Një 30-vjeçar nga Saraji ka humbur jetën pasi ka rënë në korridorin e ashensorit

Sot rreth orës 9:30 minuta në Rrugën Pushnikova në ndërtesën ku po kryenin punët ndërtimore personi M.M. i moshës 30 vjeçare nga Saraji, nga shkaqe të panjohura deri tani ka rënë në korridorin e ashensorit dhe ka humbur jetën, transmeton Alsat.

Në vendngjarje menjëherë ka arritur ekipi i Ndihmës së shpejtë dhe vetëm ka konstatuar vdekjen. Në vendngjarje janë edhe ekipet e policisë dhe Prokurorit Publik të cilët po punojnë në zbardhjen e plotë të rastit.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button