fbpx

Ç’të vishni në punë në vjeshtë? 5 ide kombinimesh

Vjeshta na jep pa dyshim më shumë mundësi zgjedhjeje për sa i përket veshjes në punë. Periudha e verës është shumë e nxehtë dhe jo gjithçka që të mban freskët mund të vishet në punë, ndërsa rrobat serioze e të përshtatshme për punë nuk janë aq komode, shkruan Class.

Prandaj vjeshta duket se është stina perfekte për të shpalosur stilin tuaj dhe kur mund të përdorni më shumë veshje nga gardëroba. Rrobat e preferuara të verës, mund t’i vishni me disa shtresa shtesë përgjatë muajve të vjeshtës.

Sigurisht që të kesh ide veshjesh për çdo ditë nuk është gjithmonë e lehtë, sidmos kur bëhet fjalë për veshjet që na lejon kodi i punës. Prandaj për t’ju frymëzuar, jemi bazuar në 5 kombinime të publikuara nga Who What Wear. Ju sigurojmë që do të ndiheni komode dhe trendy njëkohësisht.

Kostum i zi klasik

Këmishë & pantallona serioze

Këmishë & xhinse

Fustan-këmishë

Kostum me pantallona të shkurtra serioze

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close