fbpx

Pa rrymë nesër një pjesë e Lubinit dhe Kondovës

Nesër pa rrymë do të mbeten një pjesë e Lubinit dhe e Kondovës, si dhe objektet e Dauti
Komerc dhe UKA Komerc në Komunën e Sarajit, transmeton MIA.

Ndërprerja, sipas paralajmërimit, do të zgjasë prej orës 10:00 deri në orën 12:00.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close