fbpx

Ndërroi jetë 26-vjeçari te Gjiri i Lalzit

Një 26-vjeçar është mbytur ditën e sotme në Gjirin e Lalëzit në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:15, tek Gjiri i Lalëzit, ku 26-vjeçari, banues në Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e ngjarjes.

Njoftimi i policisë

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 25.08.2020, rreth orës 14:15, tek Gjiri i Lalëzit, shtetasi Z.T., 26 vjeç, banues në Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button