fbpx

Autobusi i Crvena Zvezda-s arriti në “Air Albania Stadium” nën masa të rrepta sigurie

Numërimi mbrapsht ka filluar, derbi i Ballkanit mes Crvena Zvezda dhe Tiranës do të prodhojë një ndeshje me nota patriotike e politike, transmeton TCH.

Pak minuta më parë në stadiumin kombëtar “Air Albania Stadium”, ka mbërritur ekipi serb, i drejtuar nga ish-legjenda e Interit, Dejan Stankovic. Autobusi me lojtarët e “yllit të kuq” u shoqërua nën masa të rrepta sigurie nga policia e zyrtarë të tjerë.

Kujtojmë që ndeshja do të luhet ditën e nesërme në 20:00 në “Air Albania Stadium” dhe është e vlefshme për fazën e para eliminatorëve të “Champions League”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button