fbpx

Një 43-vjeçar nga Tetova dyshohet se ka kryer sulme gjinore ndaj tre minoreneve

Tre gra nga nga një fshat i Tetovës në stacionin e policisë së Tetovës kanë denoncuar se një bashkëfshatar i tyre 43 vjeçar ka kryer sulm gjinor ndaj vajzave të tyre minorene.

Me urdhër të nëpunësve policorë ka bërë kontrollimin e shtëpisë së 43 vjeçarit F.A ku ka zbuluar armë „Ekol Firat Magnum“, një kornizë me 13 plumba 9 mm, sëpatë, tre thika dhe gjësende të tjera, për të cilët dyshohet se mund të ndihmojnë në hetim.

I dyshuari është arrestuar në stacionin policorë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të parashtrohet padi përkatëse.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button