fbpx

(Foto) Ja si e festuan Vitin e Ri, yjet e sportit botëror

Disa nga yjet e sportit në botë, përmes rrjeteve sociale në internet, kanë ofruar për fansat e tyre fotografi me çastet më të bukura gjatë festimeve të vitit të ri.

Londea, Madridi, Parisi janë destinacionet më të preferuara të sportistëve, të cilët kanë kaluar këto festa kryesisht me familjet e tyre.

Ja disa nga fotot e sportistëve, të publikuara në adresat e tyre në rrjetet sociale. /Portalb

(Sergio Ramos festimet i kaloi në ambient familjar. Në këtë foto me babain dhe gjyshin e tij)

(Andres Iniesta dhe bashkëshortja e tij festuan Vitin e Ri në shtëpinë e tyre në Barcelonë)

(Iker Kasiljas dhe bashkëshortja e tij Sara Carbonero festuan në Londër)

(Pique dhe Shakira festuan bashkë në Barcelonë)

(Pablo Neymar natën e ndërrimit të viteve e kaloi në diskotekat e Rio De Janeiro me miqtë)

(Radomer Falcao dhe bashkëshortja këtë fundvit e kaluan në Dubai)

(David De Gea, Chicarito, Rafael. Fabio dhe Henriquez festuan bashkë në Manchester)

(C.Ronaldo dhe e dashura e tij Irina udhtuan për të festuar në Madeira të Portugalisë)

Lajme të ngjashme

Back to top button