fbpx

Zënka degjeneron çiftin, dalin nudo në rrugë

Pa e vrarë aspak mendjen për makinat dhe kalimtarët, një çift të dashuruarish është grindur në mes të rrugës duke ulëritur dhe në lot. E gjitha ka filluar në anë të rrugës, për të përfunduar më pas në mes të trafikut të rrugës Dongguan në Kinë.

Për motive ende të panjohura zënka ka degjeneruar në një pikë të tillë, që në fillim ai e më pas ajo, janë zhveshur plotësisht nudo, fare indiferentë nga ajo që i rrethonte. Në fund ato janë larguar të dy të përqafuar dhe nudo.

Lajme të ngjashme

Back to top button