fbpx

Milani do të transferon edhe Drogban edhe Balotellin ?

Gazzeta dello Sport ka nxjerre sot ne mengjes lajmin ne faqe te pare:
“Drogba apo Balotelli? Milan sheh dopio”

Ky eshte titulli kryesor i gazetes sportive ne Itali. Sipas saj, Milani po mendon per nje strategji per te marre dhe Balotellin dhe Drogban. 

Nga te dy, me i favorizuari eshte Drogba edhe pse do te luaje ne kupen e Afrikes, por gjithmone pas merkatos se futbollit ndodhin te papritura.

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button